News

KAROLINA PISAREK | JOY

Karolina Pisarek | JOY

Zdjęcia: Marta Wojtal
Stylizacja: Ola Radkowska
Włosy: Bartek Janusz
Make-up: Eryka Sokolska
Biżuteria: LILOU

Wywiad przeprowadziła Katarzyna Mizera, całość do przeczytania w Grudniowym JOY.

(…)
A dla Ciebie kto jest największym wsparciem z dala od domu?
Moja mama, siostra, menagerka Małgosia Leitner albo moja bookerka – Julia. To moja wielka rodzina z #girlpower. Stoi za mną armia kobiet – w końcu kto zrozumie kobietę lepiej niż druga kobieta? Choć wiele wsparcia daje mi też mój facet. Ta miłość dodaje mi skrzydeł!
Nareszcie jakiś facet w tej kobiecej historii! Zaczynałaś mnie już przekonywać do wizji jak z Seksmisji?
Do wszystkiego doszłam dzięki mojej Avant Family – Gosi, Julii, mnie samej i mojej mamie i siostrze – zauważ, to same kobiety! Jestem otoczona wsparciem mądrych kobiet. Mężczyźni się pojawiają, ale kobiety w moim życiu są niezmiennie. Wierzę, że jesteśmy na tyle niezależne, że mogłybyśmy rządzić światem! Mężczyzni mogą grać w tym filmie role epizodyczne.(śmiech)

(…)
Masz jakąś ikonę, kobietę, którą cenisz?
Magda Mielcarz to moja wielka ikona. Jest wspaniałą kobietą, która osiągnęła w swoim życiu tak wiele – ma wspaniałą karierę, rodzinę. Gosia, moja managerka, która w show biznesie doszła do wszystkiego sama. I Iza Miko – gdy byłam w Los Angeles na zajęciach z aktorstwa dowiedziałam się jak bardzo jest tam ceniona. To kobieta sukcesu, która spełnia się zawodowo i utrzymuje się ze swojej pasji – z aktorstwa. To team naszych pięknych i zdolnych kobiet – Polek. Nasza wielka duma!