Polityka prywatności

Avant Models zobowiązuje się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Niniejsza polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez agencję Avant Models www.avantmodels.pl. Z uwagi na fakt, iż Avant Models gromadzi określone informacje o użytkownikach tej strony, uważamy, że należy w pełni poinformować, w jaki sposób gromadzimy i wykorzystujemy te informacje. Inne strony (włączając strony zewnętrze, do których bezpośrednie odesłanie znajduje się na naszej stronie oraz strony osób trzecich, z którymi współpracuje agencja Avant) mogą mieć własną politykę prywatności i praktyki, których nie kontrolujemy. Nie gwarantujemy sposobu w jaki gromadzone są dane ze stron zewnętrznych, nie należących do Avant Models. Zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności każdej odwiedzanej witryny.

Zbieranie informacji

W przypadku przesłania zgłoszenia do naszej agencji poprzez formularz kontaktowy, Avant Models zbiera informacje umożliwiające identyfikację osoby zgłaszającej tj.: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, nr telefonu, datę urodzenia, płeć.

Osoba zgłaszająca może zostać również poproszona o przesłanie zdjęć oraz wymiarów takich jak wzrost, rozmiar buta, wymiary – biust, talia oraz biodra oraz innych osobistych informacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Avant Models przetwarza pozyskane dane osobowe oraz adres poczty elektronicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych i przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Zbierane przez nas dane nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu, niż ten, w którym zostały przesłane.

Korzystając z informacji zbieranych przez przeglądarkę lub urządzenie, możemy wykorzystać następujące informacje do:

  • odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz przesłane do nas zgłoszenie
  • przesłania informacji dotyczących usług związanych z Avant Models i / lub jej sponsorami, klientami, reklamodawcami i partnerami biznesowymi
  • dostarczania niestandardowych treści, reklam i usług
  • identyfikowania lub zaradzania potencjalnym zagrożeniom związanym z bezpieczeństwem strony
  • przeprowadzania badania dotyczącego korzystania z strony i naszych usług
  • do innego celu określonego w momencie zbierania informacji

Avant Models może używać zebranych informacji do określania statystyk ruchu użytkowników dla tej strony (m.in. w celu określenia wykorzystania przeglądarki, czasu pobytu, adresu URL, adresu IP, lokalizacji geograficznej itp.) oraz oceny, które produkty i usługi są skuteczne oraz które powinniśmy udostępnić na naszej stronie.